Ką mes gaminame

 • vizitinės kortelės

  Vizitinės kortelės

  Vizitinė kortelė - tai asmens ar įmonės pirmasis kontaktas su klientu, iš jos sudaromas pirmasis įspūdis apie įmonę ar asmenį, todėl vizitinės kortelės maketo parinkimas turi būti atliekamas labai atsakingai. Galime pasiūlyti skaitmenines, šilkografines, bei plastikines vizitines korteles. Kortelės gali būti vienpusės ir dvipusės, spalvotos ir vienspalvės. Prieš gamindami, suderiname kortelių dizainą. Užsakymai atliekami per 1-2 darbo dienas.

 • Taurės

  Prizai: taurės

  Galime pasiūlyti įvairių sportinių taurių, statulėlių, su sporto šakų tematika iš metalo, plastiko, stiklo, skirtų įvairioms sportinėms varžyboms, rungtims ir kitiems proginiams renginiams. Sukuriame užrašų dizainą su nugalėtojų vardų pavadinimais, užrašome tiesiai ant prizų arba metalizuotų lipdukų, plastikinių plokštelių. Užsakymai atliekami per 1-2 darbo dienas.

 • Medaliai

  Prizai: medaliai

  Medaliai, skirti sportinėms varžyboms, įvairių dydžių, spalvų pagal vietas (auksiniai, sidabriniai, bronziniai), pakabinami arba dėžutėje, su įvairių spalvų juostelėmis, su sporto šakų simboliais, užrašomi iš vienos ar abiejų pusių. Užsakymai atliekami per 1-2 darbo dienas.

 • Informacinės lentelės

  Informacinės lentelės

  Gaminame informacines lenteles, progines, kabinamas ant durų, sienų, pastatomas, stendus, iškabas lauko ir vidaus sąlygomis. Parenkame užrašų dizainą, stilių, suderiname maketą. Lentelės gali būti iš metalo, metalizuoto plastiko, plėvelės, stiklo. Įvairūs trofėjai ir plaketės ant medinio pagrindo.

 • Ženkliukai

  Suvenyrai: ženkliukai

  Ženkliukai su įmonės logotipu, nuotrauka, proginiai, skirti vairioms progoms ar renginiams pažymėti. Siūlome metalinius apvalius su spaudos įdėklu, emaliuotus, užlietus skaidraus polimero sluoksniu, su įvairiais užsegimo variantais ir magnetiniu pagrindu. Ženkliukai labai populiarūs dėl nedidelės kainos ir mažų tiražų.

 • Pakabukai

  Suvenyrai: pakabukai

  Pakabukai ant raktų su logotipu, nuotrauka, užrašu, graviruoti, metaliniai, plastikiniai, užlieti skaidriu polimeru.

 • Graviravimas

  Graviravimas

  Tai užrašų ir grafinių vaizdų uždėjimo būdas ant įvairių paviršių, suvenyrų, stiklo, medžio, odos, molio, plastiko. Galima graviruoti įvairias informacines ir progines lenteles, tušinukus, rašiklius, žiebtuvėlius, medalius, USB laikmenas, veidrodžius, verslo dovanas, pjaustyti medį ir plastiką. Užsakymai atliekami per 1-2 darbo dienas.

 • Molio dirbiniai

  Suvenyrai: molio dirbiniai

  Iš spalvoto glazūruoto ir neglazūruoto molio atliekami įvairūs dirbiniai, suvenyrai su užrašais, buteliai, statulėlės, sportiniai ir proginiai medaliai. Dėl specialios molio apdirbimo technologijos, užsakymai atliekami per 7 darbo dienas.

 • lipdukai

  Įprasti ir tūriniai lipdukai

  Galime pagaminti įvairius lipdukus ant popieriaus, lipnios plėvelės, magnetinius, užlietus skaidriu polimero sluoksniu. Lipdukai skirti klijuoti ant kompiuterių, įvairios biuro ir buitinės technikos, su logotipu ar rekvizitais. Atsparūs atmosferos poveikiams, mechaniniam pažeidimams, įvairiausių formų, limpa prie visokių paviršių. Užsakymai atliekami per 1-2 darbo dienas.